Společnost ORFITECH s.r.o. byla založena v roce 2009.


Původním záměrem zakladatelů bylo zúročit své dlouholeté zkušenosti v oblasti servisu tvářecích strojů a nabídnout kvalitní servis na stoje předních výrobců jako např. DURMAZLAR - DURMA, VARTEK, TOSKAR, ERMAK, ESPE PIESOK,  ADIRA, DAVI PROMAU,  HESSE,  BAYKAL, AKYAPAK,  GWF MENGELE, BEYLER a dalších.

Naše činnost je zaměřena především na pozáruční servis, preventivní prohlídky, celkovou údržbu a seřizování ohraňovacích lisů, tabulových nůžek, ohýbaček a zakružovaček plechu, zakružovaček profilů a dalších strojů výše uvedených výrobců. Zajišťujeme také jejich znovuuvedení do provozu včetně kompletního geometrického ustavení, seřízení a školení o obsluze a údržbě.

Po dohodě  provádíme servis na další zařízení a stroje jiných výrobců a značek.

Za dobu své praxe naši technici absolvovali potřebná školení a to jak u výrobců strojů, tak i specializované kursy z oblastí pneumatických a hydraulických prvků a obvodů.

Díky znalosti strojů a potřebné technologie nabízíme také technickou pomoc při výběru vhodného strojního zařízení.

Pro možnost nabídky komplexních služeb jsme začali nabízet také lisovací - ohraňovací nástroje a náhradní nože - čepele pro tabulové nůžky.

V současné době jsme svou nabídku rozšířili také na prodej nových strojů - ohraňovacích lisů a tabulových nůžek od tureckého výrobce VARTEK

Jde o nadstandardně vybavené stroje s vynikajícím poměrem ceny k užitné hodnotě a dvouletou zárukou.


 


 

 

 

 

www.orfitech.cz     www.orfitech.eu 


 

 

Contact

ORFITECH s.r.o SÍDLO A FAKTURAČNÍ ADRESA SPOLEČNOSTI:
Ostravská 636
Praha 9 Letňany

PRACOVIŠŤE A KORESPONDENČÍ ADRESA SPOLEČNOSTI:
Kopanina 44
27326 OLOVNICE

Obchod a servis
Tel: +420 602 724 443
Asistentka společnosti
Tel: +420 724 701 827
orfitech@volny.cz , orfitech@seznam.cz